Regulamin toplisty "Top 100 stron historycznych - Ćma Wieków" 1. Zabronione jest dodawanie do toplisty stron erotycznych.
 2. Jedyną dozwoloną metodą zdobywania punktów w topliście jest umieszczenie jej buttona na dodanej stronie (lub jej podstronach).
 3. Niedozwolone jest umieszczanie toplisty w ramkach i stosowanie jakichkolwiek skryptów nabijających punkty.
 4. Okno z rankingiem, które otwiera się po zagłosowaniu musi być widoczne; nie może być zmniejszone, zminimalizowane ani zmodyfikowane przez kod strony w żaden sposób.
 5. Zawartość strony musi być zgodna z podanym tytułem i opisem.
 6. Strona musi być związana z tematyką toplisty.
 7. Strony nieistniejące, "w budowie", oraz takie do ktorych banery nie będą się wyświetlać będą co jakiś czas usuwane.
 8. Pozycja w katalogu zależy przede wszystkim od stopnia zainteresowania nią publiczności - czyli od ilości wyjść w miesiącu z toplisty na stronę zapisaną w katalogu.
 9. W katalogu wyświetlana jest tylko pierwsza setka najwyżej punktowanych stron. Pozostałe strony nie są widoczne, jednak biorą udział w rankingu.
 10. Awans do pierwszej setki umożliwia umieszczenie buttona na swojej stronie, ponieważ ilość wejść w sumie poprzez button jest drugim kryterium rankingu. Każdemu użytkownikowi jest podawana ścieżka buttona (przy dodawaniu i edycji stron).
 11. Prosimy o aktualizację banerów, ponieważ te banery, które nie wyświetlają się, będą usuwane bez powiadomienia. Linki kierujące do stron niedostępnych (nieistniejących, w budowie itp.) zostaną zablokowane.


Strona główna toplisty